Otwieramy nowy dział !

30 czerwca 2020

Jeszcze do niedawna współpracowaliśmy z kilkoma biurami księgowymi, w zakresie prowadzenia rozliczeń pomiędzy wspólnotą a współwłaścicielami, cały czas poszukując tego najlepszego partnera.

Z czasem, okazało się, że tylko jeden z nich jest w stanie dostarczyć nam usługę, z której możemy być w pełni zadowoleni. Taka sytuacja spowodowała, że zaczęliśmy szukać innych rozwiązań, które dawałyby nam jeszcze większy wpływ na to, jak prowadzone są rozliczenia z członkami wspólnot.

Chwilę po tym pomyśle pojawiła się okazja nawiązania współpracy z księgową – Marysią Bieniek, z którą mieliśmy okazję współpracować wiele lat temu. Nie tylko my mieliśmy dobrej zdanie o współpracy z Marią. Obecni Zarządcy oraz Klienci Marysi również bardzo dobrze się wypowiadali o współpracy.

Trochę dzięki koronawirusowi, który nie pozwolił na przeprowadzenie zaplanowanych zebrań, znaleźliśmy czas na przeliczenie wszystkiego, zorganizowanie finansowania i stworzenie własnego działu księgowego.

Teraz, chwilę po tym, jak od 1 czerwca cały projekt został uruchomiony, wiemy, że był to krok w dobrą stronę. Marysia bardzo dobrze wpisała się w nasz zespół, uzupełniając go o sporą dawkę humoru :-). Widzimy, jak w pełni wykorzystuje nowe oprogramowanie do tego, aby naszym Klientom współpraca w zakresie rozliczeń ze Wspólnotą pozytywnie się kojarzyła.

Na szczęście to nie koniec dobrych wieści. Chwilę po uruchomieniu działu księgowego, dostaliśmy rekomendację dla kolejnej księgowej z wieloletnim doświadczeniem. Już niedługo zaczynamy pełną współpracę na nowych nieruchomościach, z ogromną nadzieją, że to będzie kolejny mocny filar Acresty.

Na chwilę obecną rozliczenia finansowe pomiędzy współwłaścicielami a wspólnotą prowadzimy w dużej mierze własnymi siłami oraz częściowo przy pomocy firmy Pana Jarosława Królikowskiego, funkcjonującej  pod nazwą 2jk, z którą współpracę serdecznie polecamy. Jesteśmy przekonani, że pomimo dalszego rozwoju działu księgowego p. Jarosław będzie nadal naszym partnerem.