Jesienne rekomendacje dla Acresty !

30 listopada 2019

Po wakacjach zdecydowaliśmy się sprawdzić, jak jesteśmy odbierani na naszych nieruchomościach.

Bardzo pozytywnie zostaliśmy zaskoczeni, ponieważ bez problemu przy tej okazji otrzymaliśmy od naszych Klientów ogrom rekomendacji. Tymi najciekawszymi chcielibyśmy się podzielić.

Na przykład na Branickiego 18 doceniają nas za dobrą organizację pracy, a także za udzielaną pomoc i sugestie. Zobaczcie sami Referencje_Branickiego_18_2019  .

Natomiast na Orzeszkowej 14 chwalą nas za dyspozycyjność i szybką reakcję, a także nadzór właścicielski. Sprawdźcie co dokładnie piszą Referencje_Orzeszkowa_14_2019 .

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej New Hill Park mówi o nas „pomocny partner w dochodzeniu roszczeń od dewelopera w trakcie okresu rękojmi”. Docenia nas za zamknięcie tematów urzędowych oraz weryfikację podwykonawców. Rekomendacje są całkiem obszerne. Zachęcamy do lektury Referencje_Pasymska_7_7A_H_2019 .

W Ursusie nasze dwie nieruchomości rekomendują nas z innych powodów.

Na Ryżowej 30, 30A, 30 B, 32, 32A, 32B bogate doświadczenie i szeroki zakres usług oraz wiarygodność naszej oferty to elementy godne uwagi (Referencje_Ryzowa_30_32_2019).

U sąsiadów na Ryżowej 44 pozytywnie zaskoczyliśmy szybkością działania już w pierwszym roku współpracy oraz sprawną reakcją na problemy i postulaty zgłaszane przez Mieszkańców Wspólnoty (Referencje_Ryzowa_44_2019). Wspólnota ta zdecydowała się na współpracę z nami głównie w wyniku rekomendacji innych wspólnot.

To wszystko potwierdza, że nasz główny cel „satysfakcja z wykonanej pracy i zadowolenie tych, którym pomagamy” procentuje zasłużonym rozwojem.